Geleneksel iğne oyası ve diğer el sanatları ürünlerimizi satışa sunduğumuz online mağazamız açıldı. Şimdilik ingilizce ve türkçe yayın yapan sitemize ürün girişi tamamlandıktan sonra fransızca, ispanyolca ve portekizce dilleri de eklenecek. Mümkün olabildiğince geniş bir coğrafyaya seslenmeyi hedefleyen GÖNENKADIN, böylece, iğne oyasını pazar tezgahlarından mağaza vitrinlerine taşıma yolunda şimdiye dek yapılamayanı yaptı ve hedefine bir adım daha yaklaştı.

Geleneksel ürünlerin yanında çağdaş üç boyutlu takılara ve günümüzün gözde oyuncakları amigurumi bebeklere kadar çok geniş bir ürün yelpazesini satışa sunduğumuz mağazamızda ürün fiyatları, otomatik olarak tüketicinin bulunduğu yerde kullanılan para birimiyle sergileniyor ve müşteriler ödemelerini istedikleri döviz cinsinden yapabiliyor.

Müşteriler satın aldıkları ürünün tüm kargo aşamalarını SMS, Messenger ve e-mail yoluyla izleyebiliyor. Aynı zamanda Instagram sayfamızda yayınladığımız ürünlerimizi bir tıkla satın alabilmek de mümkün.

https://artemeashop.com adresindeki mağazamız sizleri bekliyor!

Paylaş!