Gönen Kadın Girişimi Üretim Ve İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüsniye Tanriverdi, Başkan Yrd. Handan Küçükengin, Esra Ruşen, Dilek Ejder Dörtkardeşler, Zeliha Taşözü Özkal, Filiz Göçmen, Recai Tekin, Belediye Başkanı İbrahim Palaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Gönen Kadın Girişimi Üretim Ve İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüsniye Tanriverdi ve Başkan Yrd. Handan Küçükengin, belediye başkanımız İbrahim Palaz’a, Gönen Kadın grubunun yöresel el sanatı iğne oyalarıyla yaptıkları dünyanın dantelden yapılmış en büyük heykel rekoruna 191×140 cm. ölçüleriyle Guinness Rekorlar kitabına girerek tescillenen “Şeftali Ağacı Heykeli”nin minyatürünü kendisine hediye olarak takdim ettiler.

Başkan İbrahim Palaz, Gönen Belediyesi ve Gönen Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi işbirliği ile şehrimizin simgesi, kadınlarımızın el emeği göz nuru iğne oyasının markalaşarak hak ettiği değeri görüp daha iyi kazanç getirmesinin sağlanması için yapılacak çalışmalarda birlikte hareket edeceklerini belirtti.

Paylaş!