Bakir bir doğada, ülkemizin en yüksek oksijen oranına sahip coğrafyasında spor ve eğlence dolu yürüyüş programlarımızdan birini seçerek, büyük şehirden kaçış planınızı hayata geçirebilirsiniz
Gönen, sırtını dayadığı Kaz Dağları’nın olağanüstü doğasında deneyimleyebileceğiniz onlarca farklı yürüyüş rotasının başlangıç veya bitiş noktasıdır.

Her seviyede yürüyüşçü için uygun trekking programları, günübirlik ve konaklamalı olarak 2 günden 1 haftaya kadar süreli seçeneklerle Gönen Kadın’da…

Uzman ve deneyimli rehberler, tam ekipmanlı yardım ekibi ve profesyonel lojistik hizmetleri eşliğinde, ruhunuzu dinlendirirken bedeninizi zinde kılan, size uygun bir programımız mutlaka vardır.

Bakir bir doğada, ülkemizin en yüksek oksijen oranına sahip coğrafyasında spor ve eğlence dolu yürüyüş programlarımızdan birini seçerek, büyük şehirden kaçış planınızı hayata geçirebilirsiniz. 2 gecelemeli hafta sonu programları metropollerde yaşayan ve doğaya özlem duyan macera severler için hazırlandı.

Bunun yanında uzun süreli ve bir çok etaptan oluşan, farklı zorluk derecelerine sahip rotalar deneyimli katılımcılarını bekliyor.

Paylaş!