Tarih ve kültür temalı geziler yanında, gününüzü deniz-kum-güneş birlikteliğinde eğlenceyle doldurabilir veya kumsalda sakin bir gün geçirmeyi tercih edebilirsiniz.
Kaz dağlarının eteğinde uzanan bereketli Gönen ovası üzerinde kurulu Gönen şehri, büyüleyici doğal güzellikler, tarihin her anına şahitlik eden ören yerleri ve tatil beldeleri ile çevrilidir.

Gönen’deki tatilinizi unutulmaz kılacak zengin günü birlik gezi programlarımızdan dilediğinizi seçerek, aktivite dolu günler yaşayabilirsiniz. Tarih ve kültür temalı geziler yanında, gününüzü deniz-kum-güneş birlikteliğinde eğlenceyle doldurabilir veya kumsalda sakin bir gün geçirmeyi tercih edebilirsiniz.

Ülkemizin ilk planlı sayfiye yeri örneklerinden Denizkent, Erdek, Narlı, Turanlar vb sakin sahil kasabaları, moda tatil yörelerinde alışılagelen kalabalık ve gürültülü mekanlara ciddi bir alternatif sunuyor. Türkiye’nin en büyük meyve bahçesi olan Tahirova’da dalından meyve toplamak veya temmuz ayında 15 C yi aşmayan sıcaklığıyla Karapınar’da piknik ve Gönen çayında yüzme deneyimi tekrar tekrar talep edeceğiniz eko-tatil örnekleri olarak hafızanızda yer edecek. Kış aylarında, ılıca havuzunda üzerinize yağan karı ve etrafınızı çevreleyen ormanı seyrederek yaşadığınızı hissedeceksiniz.

Paylaş!