Ödeme Seçenekleri

Ödeme yapabilmeniz için müşterilerimize üç alternatif sunuyoruz:
1. Kredi Kartı ile Online Ödeme:
Yaptığınız alışverişlerini bedelini “Ödeme” sayfasında altındaki “Kredi Kartı ile Online Ödeme ” butonun işaretleyip hangi banka kartı ile ödeme yapacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Mesafeli satış sözleşmesini onayladıktan sonra “Devam” butonunu işaretleyerek gelen ekrana kredi kartı bilgilerinizi girmeniz ve “Devam” butonunu tıklamanız yeterlidir. Ödemeleriniz 3D secure protokolü gerektirmektedir. Cep telefonunuza satın alma işlemini onaylamanızı isteyen bir mesaj gelecek ve o mesajdaki kodu ödeme ekranına girerek satış işlemini tamamlayacaksınız. Bankadan onay alındığı anda siparişiniz tamamlanacaktır. Dilerseniz ödemenizi 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
Kredi kartı bilgileriniz 128 bitlik SSL protokolü alanında olduğundan kesin ve tam güvence altındadır.
Ödemelerinizi Visa ve Mastercard ile yapabilirsiniz.
Kredi Kartı ile Online Ödeme seçeneğinde, ödemeler sonrası sipariş teslimatında GÖNEN KADIN, kimlik ve ödemenin yapıldığı kredi kartının kontrolü talep edilebilir. Teslimat, ödemeyi yapan kredi kartı sahibine, bilgilerin doğruluğu kontrol edildikten sonra yapılabilecektir. Ödeme yapılan kredi kartının ve kimlik ibrazının yapılamaması durumunda GÖNEN KADIN ürün teslim etmeme hakkına sahiptir.
Siparişinizi oluşturduğunuz anda kartınıza sipariş tutarı kadar bloke konulacaktır. Sipariş teslimatından sonraki ilk işgünü tutar tahsilatı yapılacak, iade tutar var ise hesabınıza iade edilecektir. Debit kart (bankamatik kartı) ile yapılan alışverişlere ait iptal / iade süreci 45 gündür.
İade:
Ödemesi yapılmış siparişinizde yer alan herhangi bir ürünü almaktan vazgeçtiğinizde bu ürünü teslimat anında almamanız yeterlidir. Bu durumda kredi kartınıza geri ödeme yapılacaktır.
2. Kapıda Ödeme:
GÖNEN KADIN teslimat adresi Gönen olan alışverişlerin tutarını siparişleriniz kapınıza getirildiği zaman nakit veya kredi kartınız ile ödemenizi de mümkün kılıyor. “Ödeme” sayfasında “Teslimatta Ödeme ” yi seçerek ödemenizi teslimat anında nakit veya kredi kartınızla yapabilirsiniz. Ayrıca kapıda ödemede atm/bankamatik kartları da geçerlidir. Visa Electron veya Maestro kartınızı ve kartlarınızda birikmiş puanlarınızı kullanabilirsiniz. Siparişleriniz size getirildiğinde kimliğinizi göstererek ödemenizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Ödeme yapılan kredi kartının ve kimlik ibrazının yapılamaması durumunda GÖNEN KADIN ürün teslim etmeme hakkına sahiptir.
Taksit : 200 TL üzeri vade farksız 3 taksit, 500 TL üzeri 6 taksit ve 1000TL üzeri için 9 taksit uygulaması bulunmaktadır.
GÖNEN KADIN, adreste tahsilat için kullanılan pos cihazlarından banka kaynaklı sebepler ile ödeme alınamaması durumunda sipariş teslim etmeme hakkını saklı tutar.
İade:
Siparişinizde yer alan herhangi bir ürünü almaktan vazgeçtiğinizde bu ürünü teslimat anında almamanız yeterlidir. Bu ürünün tutarı kredi kartınızdan alınmayacak olup teslim aldığınız ürünlerin tutarı üzerinden ödeme alınacaktır.
Teslimattan bir ya da daha sonraki günlerde ürün iadesi yapılması durumunda bankanıza iade talebinde bulunulacaktır. İlgili banka kredi kartına ait olan iade prosedürü işleyecek olup, iade banka tarafından kredi kartına yapılacaktır. Adreste kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade işlemleri gene kredi kartına yapılmaktadır.
3. Havale:
“Ödeme” ekranından “Havale” alternatifini seçerek sipariş tutarını EFT veya havale yoluyla Kooperatif hesabımıza gönderebilirsiniz.

Teslimat sırasında ürün iadesi :
İade etmek istediğiniz ürünleri teslimat esnasında teslimat görevlisine teslim edebilirsiniz. Sipariş tutarını online kredi kartı ile ödemeyi seçtiyseniz iade ettiğiniz ürünlerin tutarı kredi kartınıza iade edilecektir. Kapıda nakit ödeme seçeneğini seçtiyseniz toplam fiyat üzerinden faturalandırılacaktır. Havale veya EFT yolu ile ödeme yaptıysanız, geri ödeme aynı yolla hesabınıza yapılacaktır.